>
מוצרי קידום מכירות

מוצרי קידום מכירות

כמו שתמונה אחת שווה אלף מילים כך פעמים רבות מתנה אחת שווה אלף פרסומים. היום זה כבר יותר מברור לכל בעל עסק או חברה שכדי להזניק מכירות ולשווק את המוצרים שלו ליותר ויותר לקוחות – מתנות הם חובה! יתירה מכך, כדי להפוך את הלקוח המזדמן ללקוח נאמן וקבוע שמביא גם את כל החברים שלו איתו ומספר להם על נפלאות המוצר הייחודי אותו רכש אצלכם, צריך לתת ללקוח מתנות.

מוצרי קידום מכירות - מי מרוויח מזה?

הסיפור האמתי הוא שכשהלקוח מקבל מכם את המתנה הוא בטוח שהוא קיבל מכם מתנה, כשהאמת אותה אתם וגם אנחנו יודעים וכל מי שעוסק בשיווק יחתום על כך שמי שקיבל פה מתנה זה אתם. כלומר, בעלי העסק. מה שכן, המוצר אותו אתם מחלקים כקידום מכירות חייב לשרת את המטרות שלכם במקסימום. מה שנותר לעשות הוא להבין זה:

  1. מהן המטרות שלכם בהפקת מוצרי קידום מכירות?
  2. אלו מוצרי קידום מכירות משרתים אתכם ואת המטרות שלכם?
  3. איך מבצעים את זה בפועל משלב הרעיון והתכנון עד לרגע שהלקוח מחזיק את המוצר ביד?

בשביל זה בדיוק יש לכם אותנו, “נתיב מדיה” אנו יודעים לעשות את כל זה ולהביא לכך שהמוצרים החביבים שתחלקו אכן יקדמו את המכירות שלכם.

מה המטרה שלכם במוצרי קידום מכירות

כאשר מדובר בעסק חדש, או לחילופין במוצר חדש אותו אתם משיקים ומוציאם לשיווק, השלב הראשון הוא ליצור חשיפה ראשונית. האם אתם רוצים שכמה שיותר אנשים יכירו אתכם? לא בהכרח. מה שבאמת חשוב לכם הוא שהלקוחות הפוטנציאלים יכירו אתכם. אלו שעתידים לרכוש את המוצרים או השירותים שלכם. לכן החשיפה צריכה להיות ממוקדת ולשם כך אנו נייעץ לכם באלו מוצרי קידום מכירות כדאי לכם להשתמש. לפעמים זה המוצר החדש שלכם באריזה מוקטנת, לפעמים דגל, בלון, עט או חולצה. בקבוק יין או מטוס ג’מבו (לא באמת..) מה שחשוב זו ההתאמה למטרה שלכם.

מוצרי קידום מכירות ממותגים
שבאמת מקדמים לכם מכירות

כל סטוקר בשוק או במרחבים הווירטואליים מעונין לדחוף לכם את המוצר שלו ויעשה הכל כדי לשכנע אתכם שזה בדיוק מה שאתם צריכים, ואז אתם מגלים שנתקעתם עם משהו שלא מדבר לאף אחד והדיילים ברחוב צריכים לשכנע בכח זקנות תמימות להתעניין בקצף גילוח לגבר. לשם כך נדרש תכנון מוקדם וחשיבה אסטרטגית של צוות המומחים של נתיב מדיה שביצע כבר אלפי השקות ומוצרי קידום מכירות עבור החברות והארגונים הגדולים בארץ ויודע למצוא לכם את המוצרים המדליקים שמשדרים את ערכי המותג שלכם בצורה האופטימלית ומתקבלים באהדה והתלהבות על ידי קהל הלקוחות העתידי שלכם.

רעיונות, חדשנות וביצוע

אצלנו תוכלו להתרשם ממגוון רעיונות שנוסו בהצלחה ולחשוב יחד על גימיקים ורעיונות חדשניים שטרם נראו כמותם. צוות נתיב מדיה לא רק יפריח לכם רעיונות באוויר אלא גם ידאג לוודא עבורכם שהם ישימים וברי ביצוע. ולא לוודא אלא גם לבצע עבורכם את העבודה בפועל. רק בנתיב מדיה אתם יכולים להיות בטוחים שמוצרי קידום מכירות, באמת יקדמו לכם את המכירות.

להגיע אל הלקוח

גם אחרי שיש לכם ביד את מוצרי קידום המכירות שמתאימים לכם בול ויכולים לחולל פלאות ונצורות, אתם צריכים להגיע אל הלקוח. זה יכול להיות על פי רשימת דיוור מותאמת, בתיבת הדואר, על מפתן הדלת שלו או בדוכנים מיוחדים ברחוב. ברכב שמסתובב ומחלק או דיילים שנמצאים במרכזי קניות, באירועים של הפנינג המוני, בהפגנות ואפילו באירועים פחות שמחים, הכל תלוי מה אתם מוכרים (אם נניח יש לכם עסק של מצבות..) בקיצור. אנחנו נדע גם להוביל ולהגיש את מוצרי קידם מכירות שלכם עד לידיים של הלקוח, בדיוק בצורה שתיתן לו תחושה טובה. תחושה שהוא קיבל מכם מתנה ולא תחושה שדחפנו לו שיווק לכיס. זה בדיוק כוחם של מוצרי קידום מכירות שמעיפים אתכם קדימה. דברו איתנו ותתקד”מו.

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים