>
הדפסת שמשוניות

הדפסת שמשוניות

שלטי הענק שתראו תמיד במרכזם של אירועים גדולים, כנסים או בכל מקרה של צורך בחשיפה מוגברת נקראים שמשוניות, מדובר בהדפסה על גבי ניילון קשיח שיכול להחזיק מעמד בגודל הרצוי ולהעניק מראה מכובד המתואם למעמד.

אנו בנתיב פרו מעניקים שירות של הדפסת שמשוניות כחלק מקשת שלימה של מוצרים נלווים להפקת אירועים גדולים ומהלכים שיווקיים בולטים שמקדמים ומזניקים אתכם קדימה.

אז אם אתם זקוקים כעת להדפסת שמשוניות הגעתם לכתובת הנכונה. אנחנו נעשה זאת עבורכם במחיר המשתלם ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר, תוך תפיסה מרחבית של האירוע, הגודל המתאים לכל שלט ואם יש צורך, נדאג גם לעיצוב מעודכן וממותג שיענה על מבוקשכם באפן מושלם.

היתרון בהדפסת שמשוניות איכותיות הוא ביכולת לעשות בהן שימוש חוזר כמו למשל בסדרת כנסים ואפילו בשלט שמשמש אתכם לתקופה יחסית ארוכה, חשוב שהחומר ממנו מורכבת השמשונית יהיה כזה העמיד ברוח, גשם, שמש וכל פגעי הזמן שעלולים להשחית אותו. אנחנו בנתיב מדיה נדע להדריך אתכם מתוך הניסיון הרב שצברנו, באיזה סוג של שלט כדאי לכם להשקיע ולאיזו מטרה.

רול אפ, שלטי פודיום ושמשוניות קטנות

תחום השילוט הפרטי לא נעצר בהדפסת שמשוניות בלבד. לכנסים והרצאות, אירועים ופעילויות שונות יש צורך גם בשילוטי מגוון המותאם למטרות שונות. אינו דומה שלט שתלוי בגב במה, לשלט התולה על שולחן הכבוד בפרונט. אינו דומה שילוט הכוונה בכניסה או בסביבת האירוע לשיוט המקדם את פני הבאים בברכת ברוכים הבאים. וכמובן, יש את השלטים שניצבים על פודיום שכל תמונה של נואם באירוע תהיה משולבת בהם ועוד אינסוף צרכים שרק מי שהפיק וניהל אירועים יודע עליהם.

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים