>
הדבקת פוסטרים

הדבקת פוסטרים

שבאמת מרימים את הפרסום שלכם

צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נעשה את כל מה שצריך לעשות בכדי להפיץ את הפוסטרים שלכם לכל מקום רלוונטי.

פוסטרים – בכל מידה ולכל מטרה

באמצעות נתיב פרו, תוכלו ליצור סטים שלמים של פוסטרים איתם תוכלו לבנות קמפיין רחוב מקצה לקצה וליישם אותו מול קהלי יעד מגוונים. אנו עושים שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים תכנון והדפסה של פוסטרים בכל מידה, בכל גוון ברמת רזולוציה גבוהה. את הפוסטרים שניצור עבורכם, כמובן על בסיס המטרות העסקיות שאותן אתם רוצים להשיג, תוכלו לראות על גבי כל מתקן המורשה לכך.

אנחנו בנתיב פרו, מתמצאים היטב במפת המתקנים בכל רחבי הארץ ובונים אסטרטגית תפוצה בעלת חשיפה רחבה מאוד שתהיה היעילה ביותר עבורכם, הן במסגרת קמפיין רחוב שעומד בפני עצמו והן במסגרת קמפיין משלים לקמפיין פרסום שאתם מנהלים בערוצים אחרים.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

הדבקת פוסטרים הוא שלב חשוב וקריטי בקמפיינים של פרסום רחוב, אבל הוא לחלוטין לא השלב היחיד. לצורך יצירת האימפקט הפרסומי המיטבי לעסק שלכם, נתיב מדיה מסייעת לכם בתכנון המסרים הפרסומיים, עיצוב גרפי של הפוסטר, הבאה לדפוס ולבסוף הפצה באמצעות מערך מקצועי של הדבקת פוסטרים. המערך של נתיב פרו פועל בצורה שיטתית על פי מפות מפורטות ועדכניות בהן מופיעים כל לוחות המודעות הקיימים בכל רחוב חרדי, בכל ישוב דתי ובכל פינת רחוב בכל רחבי הארץ.

משקיעים עוד ועוד בפרסום העסק?

משקיעים עוד ועוד בפרסום העסק, אבל לא מצליחים לייצר תוצאות משביעות רצון? יכול מאוד להיות שאתם פשוט לא מצליחים לפגוש את קהל היעד שלכם היכן שהוא נמצא. אתם עשויים לפגוש אותו באינטרנט או בעיתון, ברדיו או בטלוויזיה, אבל אפשר לפגוש אותו גם בתחנת האוטובוס או ברכבת, במרכז הקניות או בקולנוע, בבית הכנסת, ליד המכולת השכונתית, או בפינת הרחוב. דברים אלה נכונים לכל סוג של קהל יעד ובמיוחד אם אתם פונים לקהל הדתי והחרדי.

נתיב פרו מסייעת לכם לפגוש את קהל היעד שלכם בכל המקומות הללו באמצעות חבילת שירות מלאה הכוללת תכנון והדפסה, אסטרטגית הפצה והדבקת פוסטרים בלוחות מודעות ברחוב בכל רחבי הארץ.

הדבקת פוסטרים – פרסום ויזואלי בפינת רחוב

שימוש בפוסטרים ככלי פרסומי זכה לימים טובים יותר. בעבר, לפני עידן האינטרנט ולפני שהתפתחה הטלוויזיה הרב-ערוצית, עיקר פעילות הפרסום התבצעה באמצעות עלונים, מודעות רחוב ופוסטרים. עם התפתחות הטכנולוגיה, מצאו המפרסמים ערוצים אלטרנטיביים שמאפשרים פרסום קל וזמין הרבה יותר, אבל לאו דווקא יעיל יותר. פוסטר הוא אמצעי פרסומי ויזואלי שפוגש את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם לאורך שגרת היום שלהם, החל מתחנת האוטובוס ועד המרכז המסחרי. אבל לפגוש את הלקוח בכל מקום זה לא העניין היחיד. בתוך המרחב הטכנולוגי שמקיף אותנו מכל עבר, הופכים הפוסטרים ומודעות הרחוב לערוצי פרסום ייחודיים וזוכים להערכה רבה בקרב ציבורים שלמים.

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים