>
מודעות אבל

מודעות אבל

לאנשים האוהבים

לפני שאתם מתחילים בחיפוש חברה שתדפיס ותפיץ עבורכם את מודעות האבל, עליכם להסדיר תחילה את נושא הקבורה מול חברה קדישא. מן הסתם, ייתכן שאין לכם היכרות עם הנושא, אך כלל הגופים העוסקים במלאכה מודעים לכך ובדרך כלל לוקחים על עצמם את ביצוע כל המהלכים הנדרשים על מנת להביא את הנפטר לקבורה עם מינימום עומס עליכם, האבלים. בכלל זה, תדאג חברה קדישא לפנות את הנפטר לבית העלמין ותודיע לכם על המועד המדויק והמיקום המדוייק בהם תתקיים ההלוויה. את הפרטים הללו אתם רוצים לרשום ולשמור לעצמכם.

הדפסת מודעות אבל

בדיוק בזמן שבו אתם שרויים במצוקה, מעכלים את לכתו של יקיר ליבכם ומתמודדים עם הרגעים הקשים בחייכם, אתם נדרשים גם להניע תהליך לוגיסטי הכרחי של הפצת הבשורה הקשה ברבים. במסורת היהודית נהוג להפיץ את הבשורה הקשה הזאת באמצעות מודעות רחוב הנקראות מודעות אבל, אותן תולים ברחובות הקהילה בה חי הנפטר. נתיב פרו, המתמחה בתחום הרחב של הפקות דפוס ופרסום חוצות, מציעה לכם חבילת שירות מא’ ועד ת’, ולוקחת על עצמה את הדפסת המודעות והפצתן, כך שאתם תוכלו להתייחד עם הצער שלכם יחד עם בני משפחתכם בראש שקט. באיזה שלב עליכם לפנות אלינו? מה הם הפרטים להם אנו זקוקים בכדי להפיק עבורכם מודעות אבל? מה הן הפעולות שאנו מבצעים עבורכם על מנת להפיץ את המודעות? כל התשובות לכל השאלות, בשורות הבאות.

פרטים שעליכם למסור לנו להכנת מודעות האבל

מודעת אבל כוללת בתוכה מספר אלמנטים קבועים ומובנים כדלהלן:

  • טקסט קבוע – ניסוחים קבועים שנהוג לשלב בכל מודעת אבל, ובכלל זה “ברוך דיין האמת”, נוסח ההצהרה על מות הנפטר “בצער רב וביגון קודר אנו מודיעים על פטירתו של…” וכן הלאה. את הניסוחים הללו תוכלו לבחור בעצמכם או להשאיר לגורם המקצועי לנסח עבורכם על פי פורמט בסיסי קבוע.
  • פרטי הנפטר – שם פרטי, שם משפחה, שם ילדות, שם האם, תואר (ד”ר, פרופ’ וכן הלאה), ייחוס משפחתי חשוב (בן, בת, רעיית, איש, אלמן, אלמנתו של… וכן הלאה). ככלל, שם פרטי, שם משפחה ושם ילדות הם החשובים ביותר. כל השאר הן תוספות שתוכלו לבחור להציגן או לאו.
  • פרטי ההלוויה – תאריך עברי ולועזי, שעה, שם בית העלמין ופרטי מיקום נוספים של ההלוויה.
  • פרטי השבעה – במידה וידוע לכם כבר היכן תתקיים השבעה, רצוי לציין את כתובת המקום.

מודעות האבל מודפסות תמיד בפורמט קבוע של טקסט שחור על גבי רקע לבן, מסגרת שחורה וגופן קבוע בגדלים שונים עבור חלקי המודעה השונים. נושא זה מטופל על ידי הגורם המקצועי האחראי על הדפסת המודעות ואתם כלל לא צריכים להעסיק בכך את עצמכם, אלא אם כן יש לכם דרישות מיוחדות לעניין זה.

הפצת ותליית המודעות

לאחר הדפסת המודעות, יש להפיץ אותן במספר יעדים שיכולים לכלול: סביבת המגורים של הנפטר, לוחות מודעות ובתי כנסת ברחוב ובשכונת מגורי הנפטר, מקום עבודתו של הנפטר וביעדים נוספים שעליהם תוכלו להחליט כמו למשל: שכונת מגורי המשפחה הגרעינית, מקומות עבודה של בני המשפחה וכן בעיתונות. את ההפצה תוכלו לבצע בעצמכם, אבל חשוב שתדעו שחברת נתיב מדיה מציעה לכם גם שירות הפצה של מודעות אבל בכל כתובת ובכל היקף, כך שמרגע שמסרתם לנו את הפרטים הנדרשים, אתם לא צריכים לחשוב או לטרוח עוד על כלום.

עומדים לצידכם ברגעים הקשים

נתיב פרו רואה בנושא מודעות האבל חשיבות רבה, ומקפידה להכשיר את אנשי הצוות בהתנהלות מול לקוחות הפונים בסוגיה זו. אנשי הצוות שלנו מונחים לנהל את התהליך מולכם בכפוף לקו המנחה של הורדת העומס והטירדה מראשכם בכל תנאי. מינימום שאלות, מינימום פרוצדורות ומינימום סוגיות להסדיר – אלו הם עקרונות היסוד שלנו בהתנהלות מולכם סביב הנושא של מודעות אבל. גם את נושא התשלום תוכלו להסדיר באמצעות תשלום מרחוק בכרטיס אשראי ואם אתם מעדיפים לשלם בצורה אחרת, ינחו אתכם אנשי הצוות שלנו על האפשרויות הזמינות לכם, אבל תמיד תוך מתן השירות ללא תנאי ובאופן מיידי.

צרו קשר כבר עכשיו עם הצוות המקצועי של נתיב פרו, ואנו נדאג לכל מה שצריך.

שלא נדע צער ובשמחות תמיד!!

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים