>
תליית מודעות

תליית מודעות

אם אתם לא יודעים היכן נמצא לוח המודעות ברחוב שלכם, אם אתם לא יודעים איך למצוא את כל לוחות המודעות ברחובות קהל היעד שלכם ואם אתם לא יודעים מה מותר ומה אסור בתחום של תליית מודעות, אבל אתם מאוד מאוד רוצים להשתמש בפלטפורמה פרסומית זו, צרו קשר עוד היום עם המקצוענים של נתיב מדיה ואנחנו ניקח את זה משם.

תליית מודעות זה לא רק תלייה של מודעות

אם אתם פונים למגזר הדתי והחרדי או שמכל סיבה שהיא החלטתם לפעול גם בערוץ הפרסום של מודעות רחוב, אתם לחלוטין לא פטורים מכל העקרונות המקצועיים המנחים את עולם הפרסום גם בכל הערוצים האחרים. למעשה, על אף שמדובר באחד מערוצי הפרסום האפקטיביים ביותר, במיוחד מול קהלי היעד המתאימים ובראשם הציבור הדתי והחרדי וציבור צרכני התרבות, מדובר גם בערוץ הפרסום שדורש מכם הכי הרבה עבודה, יותר מכל ערוץ פרסום אחר. למה? מכיוון שפרט לתכנון ועיצוב המודעה ופרט למחשבה והמאמץ שעליכם להשקיע בגיבוש המסרים השיווקיים, אתם גם אחראים להבאת המודעה לדפוס ויותר מכל, להפיץ אותה ולנהל מערך תליית מודעות ברחובות ומשעולי העיר. זה בדיוק המקום בו נכנסת נתיב מדיה ומבצעת עבורכם את כל העבודה, לרבות הפצת המודעות היכן שרק צריך.

מה אנחנו עושים למענכם?

פרסום באמצעות מודעות רחוב הוא כלי רב עוצמה מול מגזרים מסוימים. כמו בכל שיטות הפרסום, גם בשיטת הפרסום הזאת, ההצלחה של כל קמפיין תלויה בכך שאתם מכוונים לקהל היעד הנכון, שאתם מגבשים את המסרים הנכונים כלפי אותו קהל יעד ושאתם מצליחים לייצר חשיפה רחבה של המסרים הללו בפני אותו קהל יעד. כשמדובר על מודעות פרסום זה אומר שאתם לא יכולים להפיץ את המסר שלכם בלחיצת כפתור במחשב או בטלפון לעיתון. את הפצת המודעות אתם צריכים לבצע באמצעות מערך שטח שמכיר כל לוח מודעות בכל רחוב, כל קיר מודעות ליד כל בית כנסת וכל עמוד מודעות בכל פינת רחוב. אתם זקוקים לאנשי מקצוע שיעמיסו את אלפי המודעות שלכם ופשוט יפיצו אותן לכל עבר תוך הקפדה שהן כולן נמצאות בפרונט לפני כל השאר. למערך הזה קוראים מערך תליית מודעות ונתיב מדיה מנהלת את אחד המערכים המקצועיים והגדולים ביותר למטרה זו.

נתיב מדיה מעמידה לרשותכם צוות מקצועי שכולל מעצבים, אנשי שיווק ופרסום, אנשי דפוס והוצאה לאור וכמובן מערך מפיצים האחראים על תליית מודעת הפרסומת או המידע שלכם. אנו מסייעים לכם בגיבוש המסרים, בבנייה ועיצוב של המודעה, בהבאתה לדפוס בכל כמות ובכל פורמט ולבסוף בהפצתה על לוחות מודעות היכן שקהל היעד שלכם נמצא. בתהליך זה נכלל גם שירות תליית מודעות הניתן עבור מודעות רחוב, מודעות אבל, מודעות פרסומת, פשקווילים, מודעות אינפורמטיביות ועוד.

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים