>
שקיות ממותגות לעסק

שקיות ממותגות

תחשבו שמישהו מציע לכם לפרסם את העסק שלכם בחינם בכל מקום ללכת עם שלט ועליו פרסום שלכם ברחוב, להיכנס איתו לקניון או לבית כנסת, לנסוע איתו באוטובוס ולטוס איתו במטוס. והכל בחינם. עכשיו תחשבו שזה לא איש אחד, אלא כמה אלפים שמוכנים לעשות לכם את כל העבודה הזאת בחינם. נשמע לכם מוזר? נעים להכיר, שקיות ממותגות.

שקיות ממותגות – אתם בכל מקום

כן, זה בדיוק כמו שזה נשמע. כשאתם יוצרים שקיות ממותגות המחולקות ללקוחות תוך כדי רכישה הם הופכים בלי לשים לב לשגרירים שלכם הלוקחים את הפרסום איתם לכל מקום, המותג נכנס קודם כל לראש שלהם בצורה שתגרום להם לחזור אליכם שוב ושוב, ולא פחות חשוב מכך, הקהל שנחשף למותג שלכם בכל מקום אליו השקית מגיעה, רואה מתחבר ובסוף זה מורגש בהיקף המכירות שלכם.

שטח פרסום מגזרי

אם החשיבות של שקיות ממותגות נכונה בכלל המגזרים, היא נכונה שבעתיים במגזר החרדי. שלל סיבות חברתיות והתנהגותיות שאין כאן המקום לעסוק בהן, שמות את האוכלוסייה החרדית במקום גבוה במיוחד בשימוש בשקיות ממותגות. ניתן לראות זאת ברחוב כשאנשים, נשים וילדים צועדים עם שקיות לא רק כשחוזרים מקניה באותה חנות. השקית משמשת סוג של תיק רב פעמי עבור המשתמש, ושטח פרסום נייד ואפקטיבי עבור המותג שלכם.

דברים שרק אנחנו יודעים

שימו לב. רק מי שמכיר את המגזר החרדי לעומק ידע לתת לכם את הייעוץ המדויק איזה שקיות ממותגות כדאי לכם להפיק ואיך צריכה להיות הנראות שלהן. לדוגמה, תופעה נפוצה של נערים או מבוגרים המשתמשים בשקיות ממותגות לשאת בהם את התפילין והטלית מידי יום. הזדמנות נפלאה עבורכם להיות מידי יום בישיבה ובבית הכנסת ובדרך אליהם וחזרה בלי לשלם שקל. אבל, צריך שהשקית תתאים לצורך הספציפי הזה. בגודל, בסוג השקית וגם בעיצוב שיופיע על גביה. בקיצור, תנו למקצוענים של נתיב מדיה לעשות לכם את העבודה הכי טובה.

שקיות ממותגות לעסק בהתאמה אישית

מעבר התייחסות הכללית אל שקיות ממותגות ככלי שיווקי ופרסומי עבור העסק שלכם, כדי להפוך את הסיפור לאפקטיבי הרבה יותר צריך לתת את הדעת על ערכי המותג שלכם ומה בדיוק אתם רוצים לשדר ללקוח. וכאן נכנס הצוות המקצועי והקריאייטיבי של נתיב מדיה לתמונה. ההתאמה צריכה להיות הן בהיבט הפרקטי שיהפוך את השקית לשימושית מספיק עבור הלקוחות – השגרירים שלכם והן בהיבט התדמיתי אותו אתם רוצים לשדר ולהעביר.

מה שמתאים לכם

אצלנו בנתיב פרו תוכלו למצוא שקיות ממותגות מכל הסוגים (שקיות אלבד, שקיות יוטה, שקיות בד, שקיות ניילון, שקיות כותנה, שקיות קרטון) ובהתאמה אישית ברזולוציות הדפסה הגבוהות ביותר ומגוון רחב של צבעים. חומרי הגלם שאנחנו משתמשים בהם הם המובחרים ביותר ועומדים בתקנים עולמיים. מה שחשוב בסופו של דבר מבחינתנו ששטח הפרסום הזה יעשה את העבודה עבורכם בצורה היעילה ביותר וימקסם את הפוטנציאל הגלום בפרסום על גבי שקיות ממותגות.

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים