>
עטים ממותגים

עטים ממותגים

לא בטוח ששמתם לב ואם אתם לא עוסקים בשיווק, כמעט בטוח שלא שמתם לב לכך שאנשי שיווק מקצועיים נוהגים להשאיר לכם בסיום הפגישה עטים ממותגים ועליהם שם העסק שהם משווקים, משאירים כבדרך אגב או מעניקים לכם אותו בחגיגיות כתשורה. אתם יודעים למה זה קורה?

עטים ממותגים – שגרירים סמויים

התשובה היא פשוטה ממש. עטים ממותגים מהווים שגריר לעסק והמותג אותם הם נושאים על גבם הצר והקשיח. בכל פעם שאתם תראו את העט (יצא לי חרוז..) תזכרו במותג שעליו, במודע וחשוב יותר בתת מודע הוא פשוט ייכנס לכם למח ולא תשכחו אותו. ולמה זה חושב שלא תשכחו אותו? כדי שביום בו תצטרכו לרכוש מוצר או לצרוך שירות באותה קטגוריה, המותג הראשון שיקפוץ לכם לראש יהיה ההוא שאתם זוכרים ואין לכם אפילו מושג מאיפה. אבל לנו דווקא יש מושג. מהעט הפשוטה שנמצאת לכם על השולחן או באוטו כבר כמה חודשים.

למה דווקא עטים ממותגים

אז נכון. הסברנו שעטים ממותגים הם שגרירם שמפרסמים את המותג שלכם נהדר, אבל יש עוד מוצרים עליהם ניתן להטביע את המותג שלכם ולהעניק ללקוחות או לכל עובר אורח מזדמן. אז ככה, עטים ממותגים מתייחדים בכמה מעלות. דבר ראשון זו העלות הנמוכה במיוחד של המוצר. דבר שני מדובר במוצר שימושי במיוחד שכל אדם נזקק לו ביום יום בשונה מכל מיני גאדג’טים חביבים שעולים הרבה יותר ונכנסים עמוק למגירה בלי שימוש ומי בכלל יראה אותם. דבר שלישי זה שמדובר במוצר בסיסי וכללי שפונה לקהל לקוחות גדול. כן, כתיבה היא דבר שכולם עושים. והדבר הנוסף והחשוב שמדובר במוצר שמחזיק לאורך זמן ושימושי בקיץ, בחורף, בסתיו ובאביב. אז זו העת לרכוש עט. או לקבל מהסוכן הקרוב לביתכם.

עטים ממותגים יוקרתיים לכל מטרה

אז באיזה מסגרת עושים שימוש בעטים ממותגים? יש מגוון הזדמנויות בהם חשוב, נכון ורצוי לעשות שימוש בעטים ממותגים. עטים ממותגים יכולים להיות שי נפלא ללקוח מתעניין או לזה שסגר עסקה וחותם בעט החדש על החוזה. רעיון נהדר לחלוקה בכנסים מקצועיים ובאירועים עסקיים. וכמובן בפתיחת עסק חדש\ חלקו לכל החברים שלכם עט ממותג עליהם מתנוסס של המותג החדש אותו השקתם בשמחה ובגאווה ואחלו להם שיזכו לכתוב בו דברים מרגשים ומשמחים. אנו בנתיב מדיה כמובן נשמח לסייע לכם מתוך הניסיון המקצועי הרב שרכשנו, באיזו צורה להפיץ את העטים כדי שיביאו לכם מקסימום פרסום ותועלת.

מטמיעים את המותג בתוך העסק

טיפ קטן וחשוב מאוד מאוד עבורכם בעלי חברות ועסקים. המיתוג כלפי חוץ הוא חשוב מאוד, אבל חשוב הרבה יותר הוא המיתוג הפנים ארגוני וההזדהות של העובדים והצוות המורחב עם המותג וערכיו. אחת הדרכים הנהדרות לגרום לחיבור הזה להתרחש היא העטים הממותגים לשימוש פנים ארגוני. כל עובד, סוכן, איש צוות מחזיק אצלו את עטים ממותגים ומשתמש בהם וזוכר כל רגע שהוא משתייך לקבוצה ייחודית וממותגת. זה ממש נפלא.

עטים ממותגים לעסק של נתיב פרו

אנו בנתיב מדיה מתמחים בקידום מכירות ורעיונות שנכנסים ללקוחות שלכם חזק חזק למח. וכן, גם בדבר שנראה פשוט יחסית כמו עטים ממותגים יש חשיבות בניסיון ומקצוענות. אנו נעזור לכם להתאים את העט הנכון למטרה הנכונה.

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים