>
>
מי תלש את מודעות האבל של הרב שטיינמן בקריית ספר?

מי תלש את מודעות האבל של הרב שטיינמן בקריית ספר?

אתמול בצהריים התקבלה הודעה לא נעימה: “כעת בקריית ספר: רכב עם שני בחורים סובבים בכל העיר ומורידים את כל מודעות האבל בלוחות המודעות על הגראי”ל שטיינמן זצ”ל. צילומים: בועז בן-ארי.

התמונות עוררו סערה רבתי לאחר שניתנו להן פרשנות פוליטית, כביכול הבחורים נמנים עם הפלג הירושלמי ויצאו להשחית את המודעות בזדון. עיתונאים ופרשנים דה-לה-שמאטע הגדילו לצייץ ולכתוב בקבוצות ווטסאפ כי ביררו את זהותם של התולשים ואכן מדובר בצעירים מפורעי הפלג הירושלמי.

בהמשך נשמעה צפירת הרגעה, הודעה מיוחסת לחיים ולדר: “קיבלתי הבהרה ממישהו אמין; חבר’ה להירגע, הרגע דיברתי עם זה שהוריד את המודעות. מדובר כאן באחד שהוא תולה מודעות כל יום שני מטעם העירייה, וכשהלוחות מפוצצים הוא מגיע בצהריים של יום שני ומפנה מקום בלוחות מודעות וזה מה שהיה היום, אותו אחד שדיבר איתי הוא גם אחראי על חלוקת יתד נאמן ביום שלישי במודיעין עילית”.

באתר ‘כיכר השבת’ דיווחו על תלישת המודעות ופרסמו תגובה מגורם בעירייה: “המסירים לא קשורים לעירייה בשום צורה”. עוד נכתב בדיווח של ‘כיכר’: “בעיר פרצה סערה אך עד מהרה התברר כי מדובר כנראה בעובדים מטעם הזכיינים של המודעות, שבקביעות מסירים מודעות לקראת תליית מודעות חדשות”.

גם טענה זו מופרכת לאור העובדה כי בחודשים האחרונים אין זכיין להדבקת מודעות במודיעין עילית והעירייה מטפלת בנושא בצורה עצמאית. בדקנו מי הדביק את מודעות האבל המדוברות ומצאנו כי מדובר בחברת ‘נתיב מדיה’ בבעלות נתי קרויזר.

נתי, העובדים שלך הסירו את המודעות?

“לא. אנחנו רק הדבקנו את מודעות האבל במודיעין עילית. מי שהוריד את המודעות אתמול הוא עובד שאחראי על הלוחות מטעם העירייה. הוא הסיר את המודעות לקראת הדבקה חדשה, כמקובל כשיש בלגן בלוחות. בעקבות פרסום התמונות בתקשורת, התקשרו אליו מהעירייה כדי לבקש שיעצור עם ניקיון הלוחות ביום וימשיך בלילה, אך כבר היה מאוחר מדי. מתקשרים אליו חברים מכל הארץ והוא צריך להסביר לכולם שהוא לא מהפלג הירושלמי, נעבאך”.

הכתבה המלאה באתר פאשקעוויל

לקריאה נוספת

07.01.2024

ככה מחממים את החורף!

17.12.2023

"תורה מגנא ומצלא"

21.11.2023

בזמן הזה!

09.11.2023

ככה ננצח עם ישראל חי!

18.09.2023

לוח שטיבל באומן תשפ"ד.

14.09.2023

הפקת אלפי ספרי סליחות!

07.01.2024

ככה מחממים את החורף!

17.12.2023

"תורה מגנא ומצלא"

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים