>
>
>
קד"מ – מוצרים לבחירה

מחלקת

קד"מ והפקות

שנים של הפקות ואלפי לקוחות מתחומים שונים ומגוונים הפכו את מחלקת הקד”מ וההפקות שלנו למובילה בתחום. ההפקות המיוחדות ביותר, פעילויות הקד”מ האפקטיביות ביותר וקו החשיבה המרענן והמבריק מחכים לכם אצלינו.

וידיאו

ממליצים
מפה לאוזן

כשעושים טוב ללקוחות, הם לא
מפסיקים לדבר. בקטע פרו, כן?

ברצוננו להודות לכם ולעובדיכם המסורים, על עבודכתם המסורה והנאמנה בנאמנות גמורה, ויושר כפיים, ביום ובלילה, בקיץ ובחורף, ואף בסתיו ובאביב. בזכותם זכו לקוחות רבים ברכישת מקצוע תורני מכובד ומפרנס. אנו מודים לכם על שיתו"פ פורה, עבודה מוגמרת ומשתלמת, עבודה איכותית ומעולה. תקוותינו וברכתינו להמשך פורה, הצלחה ושפע בהכל ושבמהרה תתרחבו ותפרצו הלאה והלאה.

הנני בזאת להמליץ טוב על הר"ר נתי קרויזר הי"ו וצוותו על עבודה נפלאה, ביצוע אחראי ומדויק ועמידה מלאה בהתחייבויות ובלוחות הזמנים. היינו מלאי שביעות רצון מן התוצאות, והינם ראויים להערכה.

הנני להמליץ טוב עבור חברת נתיב הפצה והדבקה, ובמיוחד על העומד בראשה מר נתי קרויזר. שהוא עושה את העבודה בצורה יעילה מקצועית ומסודרת, מעולם לא היו לי תלונות עליו, הוא אחראי מסודר ומסור ביותר, ויש לסמוך עליו

חברת גולן טלקום מאז חדירתה למגזר החרדי בשנת 2014 עובדת עם חברת נתיב מדיה כזרוע שלה לפרסום חוצות במגזר החרדי. אנו ממליצים בחום על חברת נתיב מדיה כגוף מדיה והוצאה לפועל של פרסום במגזר החרדי.

"נתיב פרו" מעניקה שרות אדיב, אחראי ומקצועי תוך הקפדה על עדכונים שוטפים מהשטח ומתן מענה מהיר בזמן ....

נתיב פרו היו קשובים לכל בקשה ושאלה בכל שעות היום והלילה. בסיום העבודה ובמהלכה קבלנו דוחות מצולמים על העבודה שבוצעה.....

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים