הדבקת מודעות

הדבר החשוב ביותר עבורך כמפרסם, הוא לגעת בלקוח, ולהגיע אל המקום הכי קרוב אליו. מסיבה זו, אחת הדרכים המרכזיות כדי להגיע ללקוח הדתי והחרדי הוא באמצעות לוחות המודעות, הדבקת מודעות רחוב, בתי הכנסת או תיבת הדואר בביתו. ב’נתיב מדיה’ אנו מתמחים בהפצת הפרסום לנקודות הללו בדיוק.

מודעות רחוב

אם המטרה שלכם, וזו אכן צריכה להיות המטרה שלכם, היא להביא את המסרים שלכם בצורה הנכונה ואל קהל היעד המתאים, הרי שאם אתם פונים למגזר החרדי והדתי, הדבקת מודעות רחוב היא שיטת הפרסום הטובה והיעילה ביותר עבורכם. מהן מודעת רחוב, מה הם העקרונות שעל פיהם יש לתכנן מודעת רחוב ומה הופך את מודעות הרחוב לשיטת הפרסום היעילה ביותר במגזר הדתי והחרדי? כל התשובות לכל השאלות, מהצוות המקצועי של חברת נתיב פרו המתמחה בתכנון, עיצוב, הדפסה והפצה של מודעות רחוב.

פרסום בלוחות המודעות בריכוזים החרדיים, או בשמו הנפוץ יותר “פשקווילים”, הוא דרך הפרסום היעיל ביותר במגזר. אורך החיים של מודעת פרסום על גבי הלוח מאפשרת לכם חשיפה ממושכת יחסית, חוצה מגזרים, מתאימה לכלל האוכלוסייה, לכל גיל ולכל מה שתרצו לפרסם, תוך שימת דגש על בידול שיתפוס את מלוא תשומת הלב של עוברי האורח. ב’נתיב פרו’ נעניק לכם מענה פרסומי מלא, הכולל את כל השירותים הנדרשים – החל משלב בניית המודעה כולל התאמת גודל ופורמט, עבור בניתוח מיקום הפעילות וקהל היעד וכלה בתיאום עם הרשויות, הדפסה ותליית המודעות.

הדבקת מודעות רחוב בבתי כנסת

פרסום בכניסה לבתי הכנסת בריכוזים החרדיים, הינה דרך אפקטיבית ומובילה במיוחד. פרסום זה ממוקד יותר אל הקהל הגברי. מיקום המודעות תורם ליצירת שיח בין המתפללים ומגביר את החשיפה והאפקטיביות של הפרסום שלכם. ב’נתיב מדיה’ נעניק לכם מענה פרסומי מלא, הכולל את כל השירותים הנדרשים – החל משלב בניית המודעה כולל התאמת גודל ופורמט, עבור בניתוח מיקום הפעילות וקהל היעד וכלה בתיאום עם בתי הכנסת, הדפסה, הדבקת מודעות ותלייתם.

הדבקת מודעות רחוב - מודעות אבל

כמי שמכירים היטב את כל אמצעי הפרסום במגזר החרדי, ב’נתיב מדיה’ אנו מעניקים שירות מודעות רחוב אבל מלא הכולל ניסוח, עיצוב גרפי, הפקת דפוס ו הדבקת המודעות בתוך זמן קצר ביותר. השירות כולל מסירת מודעות ללקוח, הדבקת מודעות רחוב על לוחות המודעות, הדבקה בבית הנפטר ובכתובות מסוימות לפי בקשת המשפחה.

היתרונות

עד לא מכבר, מודעות הרחוב היו אמצעי פרסום יעיל ואטרקטיבי. החדירה של הטלפונים הסלולאריים הפחיתה לכאורה את הצורך בהן. אבל באפן מפתיע, מתברר שלא כצעקתה. בניגוד לכל הציפיות והתחזיות. נראה כי הדבקת המודעות רחוב עומדת להישאר איתנו עוד זמן רב, כאמצעי פרסום ומידע איכותי.

הדבקת מודעות רחוב טומנת בחובה כמה וכמה יתרונות:

1. חשיפה: היתרון המשמעותי ביותר של מודעות הרחוב, היא החשיפה הרבה שהן זוכות לה. מודעת רחוב המוצגת בצורה נכונה, מעוצבת בצורה מושכת ומודבקת במקומות הנכונים, יכולה להיות אמצעי פרסום יעיל מאד.

2. נגישות למגוון סוגי אוכלוסייה: אף שהטכנולוגיה השתלטה על כל חלקה טובה, יש עדיין קבוצות אוכלוסייה שפחות חשופות לה. עם האוכלוסיות הללו ניתן למנות את האוכלוסייה החרדית, שמרבית החברים בה אינם מחזיקים בטלפונים סלולאריים מתקדמים. הטלפונים הכשרים שאכן קיימים שם, אינם חושפים את המחזיקים בהם לאינטרנט, לא כל שכן למודעות פרסומת. אוכלוסייה נוספת כוללת אנשים מבוגרים או מאותגרים טכנולוגית, שאינם אוחזים בטלפון סלולארי או אינם משתמשים בו אלא לשיחות קוליות.

מהאמור לעיל, מתברר כי הדבקת מודעות רחוב עשויה לתרום באופן משמעותי להצלחה של קמפיין פרסומי. מודעות הרחוב מגדילות את החשיפה ומביאות את המוצר או השירות המוצע גם לאוכלוסיות שלא ניתן להגיע אליהן בשום דרך אחרת. יש לך עניין לדעת עוד? המומחים של נתיב מדיה – פרסום ויחסי ציבור יעצבו ויפיצו עבורך מודעת רחוב איכותית ומצליחה.

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים