>
>
מחלקת שילוט והפצה

מחלקת

שילוט והפצה

שהפך אותנו למספר 1

מחלקת שילוט והפצה בנתיב פרו, עם נסיון של שנים שהפך אותה למספר אחת בלתפוס את הלקוח שלך בכל מקום, ולהעביר אליו את המסר באופן החכם והנכון ביותר, צוות צעיר ומבריק שלא עומד אף פעם במקום, וחושב בשבילך תמיד כמה צעדים קדימה!

הדבקת מודעות

מודעות רחוב

מודעות בתי כנסת

מודעות במוסדות לימוד

מודעות
אבל

כל פתרונות השילוט

שמשוניות, קאפות,
רולאפים ומדבקות

שילוט על
תחנות
ואוטובוסים

נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף נסיון נוסף

שילוט
פנים וחוץ

שלטי חוצות,
בילבורדים ומכוונים

גדר מדברת ושילוט
אתרי בניה

שלטי הכוונה

הפצה בבתי כנסת

הפצת
עלוני שבת

הפצת קונטרסים
וקבצים תורניים

הפצת
ספרים

הפצה בבניינים

מודעות
בכניסות לבניינים

הפצה ממוקדת

הפצה במוסדות
וארגונים

הפצה במוקדי
מכירה

הפצה במוקדי
ע"פ בחירה

ממליצים
מפה לאוזן

כשעושים טוב ללקוחות, הם לא
מפסיקים לדבר. בקטע פרו, כן?

ברצוננו להודות לכם ולעובדיכם המסורים, על עבודכתם המסורה והנאמנה בנאמנות גמורה, ויושר כפיים, ביום ובלילה, בקיץ ובחורף, ואף בסתיו ובאביב. בזכותם זכו לקוחות רבים ברכישת מקצוע תורני מכובד ומפרנס. אנו מודים לכם על שיתו"פ פורה, עבודה מוגמרת ומשתלמת, עבודה איכותית ומעולה. תקוותינו וברכתינו להמשך פורה, הצלחה ושפע בהכל ושבמהרה תתרחבו ותפרצו הלאה והלאה.

הנני בזאת להמליץ טוב על הר"ר נתי קרויזר הי"ו וצוותו על עבודה נפלאה, ביצוע אחראי ומדויק ועמידה מלאה בהתחייבויות ובלוחות הזמנים. היינו מלאי שביעות רצון מן התוצאות, והינם ראויים להערכה.

הנני להמליץ טוב עבור חברת נתיב הפצה והדבקה, ובמיוחד על העומד בראשה מר נתי קרויזר. שהוא עושה את העבודה בצורה יעילה מקצועית ומסודרת, מעולם לא היו לי תלונות עליו, הוא אחראי מסודר ומסור ביותר, ויש לסמוך עליו

חברת גולן טלקום מאז חדירתה למגזר החרדי בשנת 2014 עובדת עם חברת נתיב מדיה כזרוע שלה לפרסום חוצות במגזר החרדי. אנו ממליצים בחום על חברת נתיב מדיה כגוף מדיה והוצאה לפועל של פרסום במגזר החרדי.

"נתיב פרו" מעניקה שרות אדיב, אחראי ומקצועי תוך הקפדה על עדכונים שוטפים מהשטח ומתן מענה מהיר בזמן ....

נתיב פרו היו קשובים לכל בקשה ושאלה בכל שעות היום והלילה. בסיום העבודה ובמהלכה קבלנו דוחות מצולמים על העבודה שבוצעה.....

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים