>
מודעות רחוב

הדבקת מודעות

הדבר החשוב ביותר עבורך כמפרסם, הוא לגעת בלקוח, ולהגיע אל המקום הכי קרוב אליו. מסיבה זו, אחת הדרכים המרכזיות כדי להגיע ללקוח הדתי והחרדי הוא באמצעות לוחות המודעות, הדבקת מודעות רחוב, בתי הכנסת או תיבת הדואר בביתו. ב’נתיב פרו’ אנו מתמחים בהפצת הפרסום לנקודות הללו בדיוק.

אם המטרה שלכם, וזו אכן צריכה להיות המטרה שלכם, היא להביא את המסרים שלכם בצורה הנכונה ואל קהל היעד המתאים, הרי שאם אתם פונים למגזר החרדי והדתי, הדבקת מודעות רחוב היא שיטת הפרסום הטובה והיעילה ביותר עבורכם. מהן מודעת רחוב, מה הם העקרונות שעל פיהם יש לתכנן מודעת רחוב ומה הופך את מודעות הרחוב לשיטת הפרסום היעילה ביותר במגזר הדתי והחרדי? כל התשובות לכל השאלות, מהצוות המקצועי של חברת נתיב פרו המתמחה בתכנון, עיצוב, הדפסה והפצה של מודעות רחוב.

פרסום בלוחות המודעות בריכוזים החרדיים, או בשמו הנפוץ יותר “פשקווילים”, הוא דרך הפרסום היעיל ביותר במגזר. אורך החיים של מודעת פרסום על גבי הלוח מאפשרת לכם חשיפה ממושכת יחסית, חוצה מגזרים, מתאימה לכלל האוכלוסייה, לכל גיל ולכל מה שתרצו לפרסם, תוך שימת דגש על בידול שיתפוס את מלוא תשומת הלב של עוברי האורח. ב’נתיב פרו’ נעניק לכם מענה פרסומי מלא, הכולל את כל השירותים הנדרשים – החל משלב בניית המודעה כולל התאמת גודל ופורמט, עבור בניתוח מיקום הפעילות וקהל היעד וכלה בתיאום עם הרשויות, הדפסה ותליית המודעות.

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים