>
הפצת עלוני שבת

הפצת עלוני שבת

שבת המלכה היא יום קדוש לכל יהודי באשר הוא. השבת היא זמן להרחבת הדעת ועיסוק בעניינים של קדושה. בבתי הכנסת ובתוך ריכוזים של יהודים שומרי תורה ומצוות, נהוג להפיץ מדי שבוע עלוני שבת. העלונים הללו מכילים מאמרים ודרשות שנכתבו על ידי רבנים וגדולי הדור – דרשות על פרשת השבוע וכן עניינים נוספים שברומו של עולם. הפצת עלוני שבת מביאה את העלונים הקדושים הללו לכל מקום שבו יש קהל קוראים שעבורו דברי הקודש הם כמו מים חיים.

מתמחים בהפצה

כחברה המתמחה בהפצה, והמובליה בתחום אנו מציעים שירות הפצה של עלוני שבת ועלוני ועדות הצדקה בבתי הכנסת. אצלנו בנתיב מדיה השרות מתבצע על עיקרון “הפצה חכמה” בדגש על אזורי תפוצה ממוקדים לקהל היעד הנכון ובטימינג מדוייק כשמטרת הלקוח הופכת למטרתנו!

בכדי למקסם את החשיפה, אתם זקוקים להפצה יסודית שמכירה את המאפיינים השונים של בתי הכנסת והקהילות תוך התאמת העלון לקהל היעד , מיקוד הערים וביצוע ההפצה בצורה מכובדת המתאימה להווי בתי הכנסת. ב’נתיב מדיה’ אנו מציעים כל השירות שעלון זקוק לו החל מעיצוב, הדפסה, עיטוף והפצה. מידי סופ”ש אנו אוספים את מגוון העלונים מהדפוס היישר אל אזור התפעול הלוגיסטיקה שלנו, שם מתבצע תהליך אריזה ועיטוף קפדני ומסודר במכשור מתקדם וכמו בסרט נע יוצאים אלפי מארזים ליעדים המחולקים לפי אזורים בתכנון מדוייק וממוקד בתפוצה ארצית.

הפצת עלוני שבת כוללת:

עיצוב העלון: עיצוב שובה עין, המושך כל אדם הנחשף לעלונים הללו לקראו בהם ולהגביר את עונג שבת.

הדפסת עלונים לשבת: הדפסת העלון מתבצעת באמצעים מתקדמים, על גבי נייר איכותי. לא בכדי, זוכים העלונים הנדפסים על ידינו לתפוצה רחבה, שרק הולכת ומתגברת.

הפצת עלוני שבת: גם העיטוף וההפצה של עלוני השבת מתבצעים בצורה מקצועית. העלונים מגיעים לכל נקודות ההפצה ולכל המפיצים בזמן, על מנת שניתן יהיה להתארגן בצורה נאותה לחלוקה. הפצה מסודרת של העלונים מאפשרת למי שאמונים על הנושא להספיק ולחלק את העלונים לכל דורש.

החשיבות של עלוני שבת היא עצומה, משום שהם מכילים דרשות, אבל גם מידע חשוב לקוראים. יש לך עניין לדעת עוד? המומחים של נתיב פרו – פרסום ויחסי ציבור יעצבו ויבצעו עבורך הפצת עלוני שבת איכותיים, מעוצבים ומכילים חומר איכותי המתאים לקריאה ולהתעמקות בתפוצה רחבה.

בנוסף, אנו מציעים גם שירותי הפצה לספרים, קונטרסים וקבצים תורניים שונים בבתי הכנסת.

פרסום בעלוני שבת

עלוני השבת על סוגיהם הרבים מופצים בכל ערב שבת באופן חינמי והחשיפה אליהם רבה. במגזר הדתי העלונים מהווים תחליף ממשי לעיתונים, אך במגזר החרדי בודדים העלונים המכילים פרסום ורובם המכריע מכיל תוכן בלבד.

כחברה המפיצה מידי שבוע עלונים רבים יצרנו קשרים ענפים עם המו”לים ואנו מספקים שירותי פרסום בתוך העלונים.

לפרסום בעלון ‘סברי מרנן’ השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים