>
הפצה בבניינים

דיוור

באמצעות הפצה רוויה יגיע הפרסום שלכם לקהל היעד המבוקש באופן הממוקד ביותר – לתיבת הדואר הפרטית, תוך פילוח מאגר הלקוחות הפוטנציאלי. ב’נתיב מדיה’ הפצנו עד היום מיליוני פליירים ואנו מתמחים בהפצת פליירים, מקומונים, קטלוגים, עיתונים וכל חומר פרסומי אחר בדיוור רווי ישיר המבוצע במקצועיות ואחריות, תוך פיקוח הדוק על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שהצבנו לעצמנו.

הפצה רוויה

כחלק נרחב משירות הפיקוח ניתן להתעדכן על קצב ההפצה ישירות מול צוות הפיקוח המלווה את ההפצה. הדיווח כולל מידע אודות אזורים וכמויות שהתבצעו ומה הם האזורים המיועדים להתבצע בזמן הקרוב.

דיוור ישיר

במסגרת השירותים של ‘נתיב פרו’, אנו מציעים דיוור ישיר של מעטפות, מכתבים או כל מוצר אחר ממוען – מכם אל הכתובות שתבחרו. בין שירותינו אנו מציעים את מכלול השירותים הנדרשים הכוללים את הפקת הדפוס, קיפול, עיטוף בניילון או במעטפות מממותגות, הדבקת מדבקות מען או הדפסת נתונים משתנים ושילוח ישיר לבית הלקוח. בנוסף אנו מבצעים דיוור אקספרס בזמן מהיר ביותר של עד 48 שעות, וכן מוודאים הגעה ומסירה.

תלי דלת

תלי דלת, או בשמו המקצועי Door To Door, היא שיטת מכירות ידועה ומוכחת. ה’תלי דלת’ מתאים להפצת דוגמיות של מוצרים, פרסומים, ספרי טלפונים וכדומה – המסופקים ישירות לדלת ביתו של הלקוח. שירות זה מהווה פנייה ישירה וממוקדת ללקוח אף יותר מתיבות הדואר שעמוסות לעיתים בחומרים פרסומיים ובמכתבים, הידיעה הוודאית שבכל מקרה המוצר יעבור דרך הבית יחד עם אפקט ההפתעה הופך את הפרסום לאפקטיבי וממוקד ביותר.אנו מבצעים את חלוקת ה’תלי דלת’ בשלוש שיטות: הצמדת מגנט לדלת, הנחה על מפתן הדלת או תלייה על ידית הדלת. ב’נתיב פרו’ אנו מציעים כל השירות שאתם זקוקים לו לביצוע ‘תלי דלת’, הכולל הפקת הדפוס, עיטוף ואריזה בניילון והפצה איכותית ומקצועית ביותר.

מודעות בכניסה לבניינים

פרסום בכניסה לבנייני מגורים בריכוזים החרדיים ממוען אל כלל העוברים והשבים בבניין. מניסיוננו רב השנים אנו יודעים כי זהו פרסום ממוקד יותר לקהל נשי. הפרסום בבניין המגורים הפרטי הוא בעל נוכחות רבה, ואפקטיביות רבה. ב’נתיב פרו’ נעניק לכם מענה פרסומי מלא, הכולל את כל השירותים הנדרשים – החל משלב בניית המודעה, עבור בניתוח מיקום הפעילות וכלה בהדפסה, הפצה ותליית המודעות.

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים