>
הדפסת פוסטרים

הדפסת פוסטרים

בכל הגדלים לכל השימושים

העולם שלנו מוקף בפוסטרים מכל מיני סוגים. פוסטרים של סרטים, מופעי בידור, אמנים, מידע על הרצאות. אין מישהו שלא צריך הדפסת פוסטרים. תוסיפו לזה חברות מקצועיות ותקבלו הזמנות פוסטרים על מוצרים, פרופיל של חברה, אירועים שיווקיים, כנסים, תערוכות ועוד.

הדפסת פוסטרים – איך עושים את זה?

מחפשים גורם מקצועי להדפסה של פוסטרים גדולים וצבעוניים? רוצים להדפיס תמונה של בן משפחה, כרזה לאירוע או קריאייטיב פרסומי לעסק? חברת נתיב מדיה מציעה לכם שירות הדפסת פוסטרים בכל גודל, לרבות פוסטרים בפורמט רחב ועל בסיס לבחירתכם לרבות נייר, קרטון, שמשונית, קאפה, בד ועוד. מהם הפרמטרים החשובים שצריכים להנחות אתכם בהדפסה של פוסטרים? מהם היתרונות של דפוס דיגיטלי בהדפסה של פוסטרים? מהם הגדלים בהם ניתן להדפיס פוסטרים? כיצד יכולים פוסטרים לסייע לכם בניהול קמפיין פרסומי לעסק? כל התשובות בשורות הבאות.

הדפסת פוסטר הוא תהליך שמתחיל בקובץ תמונה דיגיטלי, שעובר תהליך של הגדלה בהתאם למידות הפוסטר הנדרש. תהליך ההגדלה מבוצע באופן אוטומטי ברקע על ידי תוכנת ההדפסה תוך הקפדה על מיטוב התוצאה ושמירה על רזולוציה כמה שיותר גבוהה. נתוני הקובץ המוגדל עוברים למכונת הדפוס וזו מבצעת הדפסה דיגיטלית באמצעי מערכות הזרקת דיו תעשייתיות המסוגלות לבצע הדפסות מהירות מאוד בקנה מידה גדול. לצורך הדפסת הפוסטר ניתן להשתמש במכונות דפוס דיגיטלי סטנדרטיות שיודעות להדפיס בדרך כלל בגודל מקסימלי של A3, או במכונות דפוס בפורמט רחב שיודעות להגיע לרוחב של 2-3 מטרים מכונות דפוס אלה מדפיסות על גיליון נייר, קרטון, שמשונית או בד, המוזרמים למכונה בתצורת גליל כך שאין למעשה הגבלה על אורך הפוסטר. לצורך הדפסת פוסטרים גדולים במיוחד, שמידותיהם חורגות מיכולות מכונות הדפוס, מבצעת תוכנת הדפוס חלוקה של התמונה הכוללת למספר חלקים ומדפיסה כל חלק מהם בנפרד. בכדי לקבל את הפוסטר השלם על גבי לוח הפרסום, מודבקים החלקים זה לצד זה בצורה מדויקת ומסודרת. חברת נתיב מדיה מבצעת הדפסה של פוסטרים בכל גודל, לרבות הדפסה בפורמט רחב והדפסה בחלקים, והכל באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם וצוות מקצועי ומנוסה בתחום ההדפסה הרחבה.

על איזה חומרים עושים הדפסת פוסטרים?

הדפסת פוסטרים יכולה להתבצע על מגוון רחב של חומרי גלם כדוגמת נייר, קרטון, שמשונית, בד, קנבס, קאפה, Vinyl, פוליפרופילן, קרטון גלי, קרטון כוורת ועוד. כל אחד מחומרי הגלם הללו מגיע במספר וורסיות אפשריות של עובי, גוון, מידת חוזק ומרקם וכל אחד מהם מציע מידה שונה של התאמה למטרות שונות. פרסום חוצות למשל, נכון שיהיה מודפס על שמשונית, בד או וייניל, שמאופיינים בעמידות גבוהה מפגעי מזג אוויר. פוסטר לבית או לבית העסק אפשר בהחלט להדפיס גם על נייר או קרטון, אך אפשרי להדפסה גם על פלטפורמות קשיחות כמו מתקני תצוגה וכן על שמשונית ובד למתקני פופ-אפ. פוסטר פרסומי לתלייה על שלטי חוצות מודפס בדרך כלל על בד בעל מאפיינים אקריליים שמעניקים לו עמידות מלאה ברטיבות, לחות וקרינת שמש. בחברת נתיב מדיה תוכלו ליהנות מייעוץ מלא לגבי מידות הפוסטר, חומר הגלם, שיטת ההדפסה וכל פרט אחר שלוקח חלק בתהליך ההדפסה.

חברת נתיב פרו מתמחה בביצוע עבודות דפוס לכל מטרה, משרתת אלפי לקוחות בכל רחבי הארץ ומציעה פתרונות Turnkey מקצה לקצה. פוסטרים לבית, פוסטרים לעסק, פוסטרים לפרסום, כרזות טקסט וגרפיקה – נתיב מדיה מבצעת את כל סוגי העבודות בתחום של הדפסת פוסטרים ומציעה שורה של שירותים משלימים לרבות הפצה, הדבקת פוסטרים, תליית מודעות ועוד.

מעוניינים להדפיס פוסטר לכל מטרה שהיא? צרו איתנו קשר עוד היום ותנו לנו להשלים עבורכם את העבודה מא’ ועד ת’.

הדפסת פוסטרים – איכות טובה זה כל העניין

העולם שלנו מוקף בפוסטרים מכל מיני סוגים. פוסטרים של סרטים, מופעי בידור, אמנים, מידע על הרצאות. אין מישהו שלא צריך הדפסת פוסטרים. תוסיפו לזה חברות מקצועיות ותקבלו הזמנות פוסטרים על מוצרים, פרופיל של חברה, אירועים שיווקיים, כנסים, תערוכות ועוד.

הסיבה לדרישה הגבוהה לפוסטרים, היא בגלל הגודל שלהם. אף אחד לא יכול להתעלם מנוכחותם. כאשר מישהו תולה פוסטר בפתח המסעדה או העסק שלו או על לוח מודעות המסר מגיע להרבה מאוד אנשים וזאת בדיוק הכוונה.

פוסטר עושה את העבודה הנכונה מבחינה פרסומית ושיווקית. הוא גדול, הוא מעוצב ואם הוא גם נעשה בבית דפוס איכותי, הוא בהחלט יהיה מושך ואטרקטיבי ויגרום לתגובות חיוביות.

פוסטר – הדרך שלכם ללבו של הקהל!

אם אתם בענייני סטנדאפ, מוזיקה או במה, הדרך שלכם להביא קהל להופעה שלכם, חייב לעבור ראשית דרך פוסטר. חשוב מאוד שהוא יעוצב על ידי גורם מקצועי, שיכלול רעיון ויזואלי מעניין שכן יש לכם תחרות על לבו של הקהל ולא רק אתם מציעים לו מופע, יש רבים אחרים.

ככל שהפוסטר יהיה יותר מקורי ומעניין, כך הוא יקבל יותר תשומת לב ואתם תשיגו את המטרות שלכם.

ככל שהוא שתהליך הדפסת הפוסטרים תיעשה באמצעות ציוד מתקדם, כך הוא יהיה יותר ברור, חד ואיכותי. הפקה והדפסה של פוסטר איכותי תוסיף גם למוניטין שלכם.

איך הופכים תמונה לפוסטר?

הדפסת פוסטר מתחיל כקובץ תמונה דיגיטלי, העובר הגדלה בהתאם למידות הנדרשות. ההגדלה מתבצעת אוטומטית על ידי ציוד ממוחשב ולכן חשוב להשתמש בתוכנה איכותית המוציאה מתחת ידיה פוסטרים באיכות רזולוציה ותוצאות גבוהות. הנתונים של הקובץ עוברים להדפסה באמצעות מדפסות הזרקת דיו תעשייתיות דיגיטליות, המתאימות להדפסה של מוצרים פרסומיים בקנה מידה גדול.

הן יכולות להדפיס לא רק על נייר אלא גם על קרטון, בד או שמשונית. כדי שהתוצאה תהיה חדה ואיכותית, כל פוסטר מחולק לכמה חלקים שכל אחד מהם מודפס בנפרד, לאחר מכן מחברים אותם אחד לשני בצורה מדויקת כדי ליצור את התמונה השלמה.

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים