>
>
דרכים שכדאי להכיר לשיווק אופליין ואונליין

דרכים שכדאי להכיר לשיווק אופליין ואונליין

במידה ויש לכם עסק פעיל ואתם לא דואגים לבצע פעולות שיווק, הרי שאתם כמו לא קיימים.
כמו כן, קחו בחשבון שיש לכם עוד עסקים מתחרים ועל כן, על מנת לבלוט מעל כולם ועל מנת להגדיל משמעותית את היקף המכירות, עליכם לשווק כל הזמן את העסק. יש מגוון רחב של שיטות שיווק, חלקן מתמקדות בשיווק אופליין (לא ברשת האינטרנט) ואחרות מתמקדות בשיווק אונליין (שיווק ברשת).

אז מהן שיטות השיווק שניתן להשתמש בהן? האם גם מומלץ לשלב שיטות אופליין ואונליין? כל המידע במאמר שלפניכם…

מה זה שיווק אופליין?

מדובר על שיווק שהיה עוד לפני שהיו אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות. שיווק שיכול בהחלט להתאים לכל בית עסק שמוכר שירותים ומוצרים. איך אפשר לשווק אופליין?
אלו הן האפשרויות שעומדות לפניכם:

שימוש במוצרי פרסום – מוצרים אלה הם מוצרי קידום ומכירות. מטביעים עליהם את הלוגו של העסק והטלפון. ניתן לחלק אותם ללקוחות שפוקדים את בית העסק, ניתן לחלק בכנסים ואירועים עסקיים או אפילו אפשר לחלק אותם לעובדים שלכם כמתנות חג או כאשר יש אירוע של הרמת כוסית. בין המוצרים הללו תמצאו מוצרים כמו מטריות ממותגות, חולצות, כובעים, כדורי ים, צידניות ועוד. כל מה שתצטרכו לעשות הוא להגיע לחברה המתמחה במכירת מוצרי פרסום ולבחור את אלה המתאימים לכם וכמובן עליהם להטביע את הלוגו והטלפון של העסק.

שלטים לעסקים – על מנת שיהיה אפשר להעביר מסרים שיווקים ובכלל לפרסם מוצרים ושירותים, אפשר להשתמש בשלטים. יש כל מיני סוגים של שלטים והם מגיעים במגוון של חומרים. לדוגמה, שלטים שעשויים מפרספקס (למידע נוסף: הכירו את היתרונות הרבים לשלטי פרספקס), אלומיניום, פח, ברזל ועוד. ניתן להזמין שלטים בגודל והעיצוב הרצויים. כל שיש לעשות הוא לפנות לחברה מתמחה ומומלצת בתחום.

פרסום בעיתונים גדולים – עיתונים מודפסים נמכרים מדי יום וכמובן גם בסופי שבוע. בעיתונים, תוכלו לראות פרסומות של בתי עסק. כך אפשר לשווק את המוצרים והשירותים לאלפי אנשים שקוראים את העיתונים.

-פליירים – שיטת שיווק זולה יחסית אבל כזאת שעובדת מצוין. כל שיש לעשות הוא להגיע לבית הדפוס ולהדפיס כמות של פליירים. לאחר מכן, יש לחלק אותם. שימו לב שבפלייר אתם לא רק מציינים את המוצרים והשירותים שאתם מציעים, אלא תציעו גם קופון הנחה או מחיר מיוחד. כמו כן, אל תשכחו גם לציין את כתובת העסק והטלפון.

מה זה שיווק אונליין?

כל שיווק שנעשה ברשת האינטרנט. היתרון הגדול שיש בשיווק זה, הוא שניתן לקבל נתונים מדויקים על הפרסום וכמו כן אפשר לדעת האם הוא הצליח או לא. מעבר לכך, אפשר גם לדייק אותו לקהלי היעד הרלוונטיים. איך אפשר לשווק אונליין? אלו הן האפשרויות שעומדות לפניכם:

הקמת דף נחיתה או אתר אינטרנט. כך המוצרים והשירותים של העסק יוצגו בצורה נוחה וגם ברורה לקהל הגולשים. יש לקדם את הדף או אתר האינטרנט באמצעות שימוש בקידום אורגני או וגם קידום ממומן.

הקמת דף עסקי ברשתות החברתיות. אפשר להקים דף עסקי ברשת הפייסבוק, האינסטגרם, הטוויטר וכל רשת חברתית אחרת שנראית לכם רלוונטית. כך תוכלו להציג את המוצרים והשירותים שלכם וגם תוכלו לנהל קשר אישי יותר עם הלקוחות שלכם.

לקריאה נוספת

07.01.2024

ככה מחממים את החורף!

17.12.2023

"תורה מגנא ומצלא"

21.11.2023

בזמן הזה!

09.11.2023

ככה ננצח עם ישראל חי!

18.09.2023

לוח שטיבל באומן תשפ"ד.

14.09.2023

הפקת אלפי ספרי סליחות!

07.01.2024

ככה מחממים את החורף!

17.12.2023

"תורה מגנא ומצלא"

רוצים
להיות פרו?

השאירו פרטים,
ונצא לדרך מרתקת שתביא
הישגים ויעדים חדשים